چرا تک توی

هدف گروه تک توی صرفا تولید اسباب بازی برای سرگرم کردن کودکان نیست. بلکه گروه تک توی معتقد است که بازی کودکان فرصتی است شاد و لذت بخش که اهداف دیگری مانند:

پرورش مهارت های جسمی و حرکتی

شکوفایی استعداد های درونی کودکان

آموزش مفاهیم (اعداد، رنگ ها، اشکال و ...)

تقویت مهارت های اجتماعی از جمله احترام به حقوق دیگران

همکاری و بازی به روش مشارکتی را برای کودکان فراهم می آورد.

تک توی این امکان را فراهم نموده که در سبد هدایایی که برای کودکان تهیه میکنید با بهترین کیفیت و حداقل قیمت پیشنهادات خوبی را ارائه دهد.

توسعه یادگیری

ماموریت تک توی توسعه یادگیری از طریق بازی است. از این محصولات در اکثر مهد کودک ها استفاده می شود و کودکانمان مفاهیم بزرگ و کوچک، شناخت رنگ ها، یادگیری اعداد فارسی و لاتین، طراحی سازه مستحکم، یادگیری نام اشیا و اشکال هندسی را تجربه می کند.

کیفیت عالی و دوام بی نظیر

اسباب بازی های تک توی دارای کیفیت و دوام عالی هستند و دوام بی نظیر دارند.در آزمایشگاه کلیه محصولات از حیث دوام و کارایی مورد تست های معتبر جهانی CE قرار گرفته و با افزودنی های بهداشتی امکان شگستگی و تخریب بعلت استفاده نابجا تقلیل می یابد.پلیمرهای چون ABS - HIPS - HDPE - PP در ساخت قطعات مورد استفاده قرار میگیرد.

الهام بخش و قابل توسعه

تک توی سعی دارد تا دنیایی از سازه های خلاقانه و متنوع را فراهم کند و کاراکترها شخصیت های مختلف این محیط ها باشند تا کودک هنگام بازی بتواند به خلق و داستان سرایی ، بپردازد . تقویت تخییل و فراهم نمودن اسبابی برای بروز خلاقیت از ویژگی بارز محصولات تک توی است.

آزمایش کیفی محصولات

کلیه مراحل ساخت و مونتاژ قطعات تحت نظارت دقیق واحد کنترل کیفیت بوده و با نمونه برداری های مکرر امکان بروز خطا به حداقل کاهش می یابد. آزمایشات دوره ای مواد اولیه و رنگ ها , داده های مهندسی را تصدیق نموده و آزمایشگاه اداره استاندارد با نمونه برداری های راندوم خودصحت تمامی مراحل را چک می نماید.

کشف و پژوهش

اسباب بازی های تک توی عرصه های جدیدی برای کشف کردن و ساختن به کودکان میدهند ویک گروه کوچک از سازندگان دنیای آینده به صورت همزمان میتواند بازی کند ولذت ساختن را بار ها تجربه کنند . رنگ های درخشان اسباب بازی های تک توی جذابیت آنها را بهتر نمایش میدهدو همین مطلب باعث میشود که دقایق بیشتری را کودک با آنها به بازی بپردازد .

جوایز ملی

اسباب بازی های تک توی بخاطر طراحی خوب و کیفیت ساخت از وجه ملی برخوردارند و جوایز مرتبط در این زمینه دریافت کرده اند.

قابل اعتماد بودن

تک توی همواره سعی میکند تا برندی قابل اعتماد و صادق باشد و همواره اولویت اول ما صداقت با مشتریانمان باشد.