اسباب بازی

جایزه بین المللی رددات متعلق به بهترین ها در طراحی و کسب و کار است که در ردیف مشهورترین و بزرگترین رقابت های طراحی جهان قرار دارد.این مسابقه هر سال در آلمان بر گزار میشود و یک هیئت داوری بین المللی محصولات شرکت کننده را بر اساس معیار هایی نظیر درجه نوآوری، عملکرد و کیفیت فرمی بازبینی و ارزیابی می کنند.که این مسئله جدیت رقابت و مقبولیت بین المللی اش را تضمین میکند.

اسباب بازی

هدف مسابقه بین الملل طراحی « رد دات» کسانی است که می خواهند فعالیت های تجاری خود را از طریق طراحی متمایز کنند. بخش های این مسابقه  شامل: طراحی محصول، طراحی ارتباطات و طراحی مفهومی است که شرکت توییش (Toyish) نیز برنده سال 2015 این مسابقه  در زمینه طراحی محصول شد.

اسباب بازی

اسباب بازی

داستان توییش  (Toyish)  

استودیوی بازی توییش اسباب بازی هایی می سازد که باعث ایجاد تخیل در کودکان می شود.آنها با درک اینکه بازی، چگونگی یادگیری کودکان از دنیاست، پروژه های خود را انتخاب میکنند. کنجکاوی، تخیل، تجربه ، آزمایش و دوباره ساختن، پایه های شکل گیری اسباب بازی های این شرکت  را تشکیل می دهند.سپس آنها به فلسفه اسباب بازی هایشان اضافه کردند که چگونه می توانند این اسباب بازی ها را شخصی سازی کنند؟ و چه چیزی هر تجربه بازی را سرگرم کننده می کند؟

1-هنر خود را پیاده کن:

اسباب بازی

2-اسباب بازی خود را بساز:

اسباب بازی

3-اسباب بازیت را مال خودت کن:

اسباب بازی

واژه های کلیدی: مسابقه طراحی رددات، مسابقه اسباب بازی، توییش، داستان سرایی، تخیل

http://toyishlabs.com/toyish-won-the-red-dot-award-2015/

http://en.red-dot.org/about-us.html

http://www.hellowonderful.co/post/TOYISH-INSPIRES-KIDS-TO-MAKE-THEIR-OWN-TOYS