اسباب بازی

به گفته خبرگذاری  comicbook ، دان ریکلز، بازیگر مطرح کمدی، در سن 90 سالگی در گذشت. او با کاراکتر "آقای سیب زمینی" در اذهان عموم جای گرفته است.

اسباب بازی

به نقل از  MSN  ؛ کمدین افسانه ای  که  پنجشنبه 6 آوریل در گذشت در انیمیشن "داستان اسباب بازی"| صدا پیشگی کرده که به کار گردانی جان لستر در سال 1995 شروع شد. ریکلز قرار بود در سری چهارم  مجموعه داستان    اسباب بازی شرکت پیکسار صدا پیشگی کند که این این مجموعه به کارگردانی جاش کولی و جان لستر در سال 2019 به روی پرده سینما خواهد رفت.

اسباب بازی

ستاره های داستان اسباب بازی، تام هنکس و تیم آلن، صدا پیشگان کاراکتر های وودی گاوچران و فضا نورد ، هر کدام در توئیتر خود از ریکلز یادی کردند.

هنکس نوشت" بزرگی ، امروز مرد. دان ریکلز، ما هیچوقت نمی خواستیم تو را از دست دهیم" الن اشاره کرد"دان ریکلز یکی از بزرگترین دلایلی بود که من امروز کمیک هستم."

لستر گفت" شوخ طبعی، شخصیت و زمان بندی باور نکردنی که او به آقای سیب زمینی داد آن را جزء ضروری و جدا نکرندی از فیلم داستان اسباب بازی کرد. اگر هم کاراکتر آقای سیب زمینی دیگر در داستان اسباب بازی نباشد، قلب آن هرگز اورا ترک نخواهد کرد."

اسباب بازی

https://www.msn.com/en-us/movies/news/don-rickles-had-not-recorded-his-role-in-toy-story-4/ar-BBzzuJU?li=BBnbfcL#image=BBzuCzJ|15

http://comicbook.com/movies/2017/04/08/don-rickles-passed-before-recording-toy-story-4-dialogue/